Popcorn at Lunch! Next Monday (grades 4K-2) and Tuesday (grades 3-6), the school will have popcorn for sale at lunch! Each bag of popcorn will cost $1. Please help our school by buying a bag of popcorn!
Posted On:
Friday, November 17, 2017
Popcorn at Lunch!
Popcorn at Lunch!
Popcorn at Lunch! Next Monday (grades 4K-2) and Tuesday (grades 3-6), the school will have popcorn for sale at lunch! Each bag of popcorn will cost $1. Please help our school by buying a bag of popcorn!

Popcorn at Lunch!

Next Monday (grades 4K-2) and Tuesday (grades 3-6), the school will have popcorn for sale at lunch! Each bag of popcorn will cost $1. 

Please help our school by buying a bag of popcorn!

 

View all Latest News